Chieftec Obudowa GT-01B-OP VISTA Midi 3x ARGB Fans
Symbol: GT-01B-OP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 250.89
Cena: 250.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GT-01B-OP
Dostępność: 0 szt.
Cena: 250.89
Cena: 250.89
GT-01B-OP
CHIEFTEC VISTA wyposażony jest w hartowane szklane panele po obu stronach oraz z przodu, i posiada układ góra-dół, który umożliwia uzyskanie czystego wnętrza oraz niezakłócony przepływ powietrza. Przemyślany układ wewnętrzny umożliwia montaż radiatorów o wymiarach 360 mm na górze oraz chłodzeń CPU o wysokości do 160 mm. Dzięki przestronnej i dobrze wentylowanej konfiguracji, można łatwo pomieścić wysokiej klasy karty graficzne o długości do 400 mm. Obudowa wyposażona jest w trzy fabrycznie zamontowane wentylatory A-RGB o średnicy 120 mm oraz centralkę sterującą umożliwiającą synchronizację efektów A-RGB oraz regulację prędkości wentylatorów przez płytę główną. Dwa z tych wentylatorów zostały zaprojektowane z łopatkami zapewniającymi odwrócony przepływ powietrza, co umożliwia optymalny dopływ powietrza po bokach i u dołu, nie zakłócając estetyki. Z myślą o graczach, CHIEFTEC VISTA oferuje możliwość stworzenia wyjątkowego i spersonalizowanego systemu.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (bok) 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) 2 x 120 mm (bok) 3 x 120 mm (osłona zasilacza) 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) 1 x USB 2.0 1 x mikrofon 1 x USB 3.0 1 x USB Typ C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 400 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
425 x 212 x 492 mm |
| Waga | 5.74 kg |
| Oznaczenia | |