Chieftec Obudowa BE-10B-300 300W mATX czarna
Symbol: BE-10B-300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 329.00
Cena: 329.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BE-10B-300
Dostępność: 0 szt.
Cena: 329.00
Cena: 329.00
BE-10B-300
BE-10B-300 dołącza do serii Uni firmy CHIEFTEC jako klasyczna obudowa typu small form factor, która nadal oferuje pełną elastyczność niezbędną dla nowoczesnego biurowego komputera stacjonarnego. Przy całkowitej objętości mniejszej niż 9 litrów, ta obudowa nadal obsługuje płyty główne Slim ODD, m-ATX i jest fabrycznie wyposażona w zasilacz 300 W 80PLUS Bronze, a także wentylator 80 mm. W sumie cztery porty USB z przodu uzupełniają funkcjonalność BE-10B-300.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Small Form Factor |
| Format | Micro ATX Mini ITX |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 80 mm (przód) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 220 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 50 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x słuchawki |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
283 x 95 x 327 mm |
| Oznaczenia | |