Canon Urządzenie wielofunkcyjne laserowe MF563DW 7064C008
Symbol: 7064C008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3676.32
Cena: 3676.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7064C008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3676.32
Cena: 3676.32
Canon i-SENSYS MF563dw
Wysoce wydajne i niezawodne czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne A4, oferujące zaawansowane zabezpieczenia oraz szybkie drukowanie i skanowanie.
Wysoka produktywność
Zwiększ efektywność swojej firmy dzięki szybkiemu drukowaniu i skanowaniu, oszczędzającym czas przepływom pracy z dokumentami oraz dużej pojemności podajników papieru, umożliwiającej nieprzerwane drukowanie.
Solidne zabezpieczenia
Ciesz się pełnym spokojem dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, które chronią urządzenie, sieć oraz wrażliwe dane. Oprogramowanie układowe wykorzystujące uczenie maszynowe rekomenduje optymalne ustawienia zabezpieczeń, dodatkowo chroniąc firmę przed potencjalnymi cyberatakami.
Lepsza zrównoważoność
Zmniejsz wpływ na środowisko dzięki urządzeniom wykonanym nawet w 25% z tworzyw pochodzących z recyklingu oraz charakteryzującym się niskim zużyciem energii dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.
Łatwa obsługa
Duży i intuicyjny interfejs użytkownika umożliwia sprawne wykonywanie zadań drukowania i skanowania. Obsługa łączności mobilnej zapewnia wygodę użytkowania i większą elastyczność.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Model |
MF563DW |
| Obszar zastosowań | Dom Biuro Grupy robocze |
| Funkcje urządzenia | Drukarka Skaner Faks Kopiarka |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Format | M-Oficio 267 x 184 mm (Executive) Foolscap B-Oficio A6 A5 B6 216 x 356 mm (Legal) 16K 216 x 279 mm (Letter) 140 x 216 mm (Statement) GLGL GLTR A4 |
| Druk w kolorze | Nie |
| Parametry skanowania |
Rozdzielczość skanowania
Prędkość skanowania
|
| Parametry faksowania |
Rozdzielczość faksu
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Maks. prędkość druku w czerni | 43 str/min |
| Druk Photo | Nie |
| Druk dwustronny | Ręczny |
| Obciążenie miesięczne | 150000 arkuszy/miesiąc |
| Język drukarki | PostScript 3 PCL 6 (XL) UFR II |
| Procesor drukarki |
Procesor dwurdzeniowy 1,6 GHz oraz procesor jednordzeniowy 800 MHz |
| Zainstalowana pamięć | 2 GB |
| Podajnik papieru |
Podajnik papieru (standardowy)
|
| Odbiornik papieru |
Na 150 arkuszy |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Gramatura papieru (min.) | 60 g/m² |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Server 2025 Windows Server 2016 Windows Server 2019 Windows Server 2022 Windows 10 Mac OS Linux Windows 11 |
| PictBridge | Nie |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 (LAN) 1 x USB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 458 mm |
| Szerokość | 480 mm |
| Głębokość | 518 mm |
| Waga | 24.5 kg |
| Oznaczenia | |