Benq Projektor TH575i DLP FHD 3800ANSI/15000:1/HDMI
Symbol: 9H.JRF77.1JE
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2330.90
Cena: 2330.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.JRF77.1JE
Dostępność: 29 szt.
Cena: 2330.90
Cena: 2330.90
Zachwycający Obraz 120. Całodniowa Rozrywka.
Zamień swój salon w centrum rozrywki! Niezależnie, czy kibicujesz drużynie, czy relaksujesz się przy filmie, BenQ TH575i oferuje żywy, wciągający obraz, który jednoczy bliskich i sprawia, że wspólne momenty nabierają nowego znaczenia.
Oficjalna Licencja Google TV Oglądaj to co Kocha Twoja Rodzina
Dodany do zestawu dongle Google TV został zoptymalizowany pod projektory BenQ, zapewniając płynną nawigację i szybkie ładowanie. Dzięki oficjalnej licencji Google TV w TH575i prosto wejdziesz do aplikacji takich jak Netflix, YouTube czy Disney+.
Niskie Opóźnienie Wejściowe 16,7 ms - Przewaga w Grze
Ultraszybkie, niskie opóźnienie wejściowe 16,7 ms (1080p/60Hz) sprawia, że Twoje reakcje od razu przekładają się na akcję na ekranie. Ciesz się płynną, responsywną rozgrywką, dzięki której zawsze jesteś o krok przed konkurencją.
Automatyczna Korekcja Pionowa - Zawsze Idealny Obraz
Automatyczna korekcja pionowa sama dopasuje obraz, by był idealnie prostokątny - dzięki temu możesz łatwo wyświetlać wyrównany obraz pod różnymi kątami.
Zoom Optyczny - Łatwa Zabawa na 120 cali
Zoom optyczny 1,1x oraz elastyczny zakres odległości sprawiają, że możesz cieszyć się 120-calowym ekranem bez skomplikowanej instalacji projektor idealnie pasuje do każdego rozmiaru pokoju.
Uniwersalna Łączność dla Wszystkich Twoich Urządzeń
Od konsol do gier i laptopów po urządzenia do streamingu nasza uniwersalna łączność przez HDMI sprawia, że wszystko podłączysz bez trudu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TH575i |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Standard |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3800 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Obiektyw |
F/# = 2.56 ~ 2.68, f = 22 ~ 24.1 mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,49:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,64:1 |
| Zoom | Manualny |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI 1 x mini USB (Type B) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Pobór mocy | 295 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
296 x 120 x 236.8 mm |
| Waga | 2.3 kg |
| Oznaczenia | |