Benq Projektor MH560C 1080p 3800ANSI/15000:1/HDMI
Symbol: 9H.JRF77.1NE
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2165.46
Cena: 2165.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9H.JRF77.1NE
Dostępność: 12 szt.
Cena: 2165.46
Cena: 2165.46
Projektor do sali spotkań Full HD 3800 ANSI lumenów MH560C
15 000 godzin jasności
SmartEco zapewnia najdłuższą żywotność lampy bez kompromisów w zakresie jasności lub wyrazistości.
Inteligentne oszczędności dla najwyższej jakości obrazu
Nowa generacja SmartEco firmy BenQ inteligentnie dostosowuje moc światła, oszczędzając o 60% więcej energii niż tradycyjny Tryb ECO. Technologia laserowa zapewnia dodatkowe 23% oszczędności w porównaniu z lampami rtęciowymi, a urządzenie przechodzi do minimalnej mocy w 2 sekundy
Precyzyjna optyka szklana dla krystalicznie czystych i trwałych wizualizacji
Czyste, szklane soczewki BenQ minimalizują zniekształcenia i zwiększają precyzję obrazu, zapewniając pełną szczegółowość oraz wyjątkową ostrość prezentowanych treści.
Błyskawiczne włączenie
Bez użycia przyciskówautomatycznie uruchamia się po wykryciu sygnału HDMI.
Szybka regulacja kąta
Wysuwana nóżka natychmiast ustawia wysokość dla idealnego kąta.
Automatyczna korekcja pionowa
Natychmiast koryguje ustawienie obrazubez potrzeby ręcznych korekt.
Projekcja dopasowana do każdego pomieszczenia
Obraz większy niż 100" już z odległości 34 m (poprzez zoom 1,1X), co umożliwia wygodne wyświetlanie na dużym ekranie w dowolnych pomieszczeniach.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MH560C |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3800 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 15 000:1 |
| Obiektyw |
Obiektyw: F/# = 2.56 ~ 2.68, f = 22 ~ 24.1 mm |
| Współczynnik projekcji (min) | 1,49:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,64:1 |
| Zoom | 1,1x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna odległość ekranu | 70 '' |
| Maksymalna odległość ekranu | 150 '' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 102 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 23 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 6000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 10000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x mini USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Poziom hałasu | 34 dB |
| Pobór mocy | 295 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
296 x 120 x 236.8 mm |
| Waga | 2.3 kg |
| Oznaczenia | |