Belkin Słuchawki bezprzewodowe Soundform Bolt TWS białe
Symbol: AUC009btWH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 170.75
Cena: 170.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AUC009btWH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 170.75
Cena: 170.75
Słuchawki bezprzewodowe Soundform Bolt TWS
Nasze wygodne bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają lepsze wrażenia słuchowe i całodzienną żywotność baterii. Szybkie parowanie i wodoodporność sprawiają, że idealnie nadają się do codziennego użytku.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Biały |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |