Be quiet! Zasilacz System Power 11 550W 80+ Bronze
Symbol: BP010EU
Dostępność: 7 szt.
Cena: 310.48
Cena: 310.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP010EU
Dostępność: 7 szt.
Cena: 310.48
Cena: 310.48
Zasilacz System Power 11 550W 80+ Bronze
System Power 11 550W został stworzony z myślą o użytkownikach zorientowanych na cenę, którzy nie chcą rezygnować z niezawodności i ciszy. Dopracowane funkcje, takie jak zgodność z ATX 3.1 i wentylator sterowany temperaturą, podkreślają wartość, jaką oferuje System Power 11 550W nawet na poziomie podstawowym.
| Informacje o produkcie | |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Wentylator | 12 cm |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 5 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 1 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Termiczne (OTP) Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przed zbyt wysokim prądem (OCP) Przed przepięciami i udarami (SIP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Wymiary |
140 x 150 x 86 mm |
| Waga | 1.92 kg |
| Oznaczenia | |