Avtek Statyw elektryczny TOUCHSCREEN V4
Symbol: 1MV137
Dostępność: 2 szt.
Cena: 3044.05
Cena: 3044.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1MV137
Dostępność: 2 szt.
Cena: 3044.05
Cena: 3044.05
Avtek TouchScreen Electric Stand V4 to nowoczesny, mobilny statyw elektryczny zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i elastyczności użytkowania zarówno w szkołach, jak i w środowisku biznesowym.
Dzięki solidnej konstrukcji na 4 kółkach z blokadą statyw pozwala na łatwe i bezpieczne przemieszczanie monitora pomiędzy salami.
Elektryczna regulacja wysokości sterowana pilotem lub bezpośrednio z poziomu interfejsu monitora Avtek TS umożliwia szybkie dostosowanie pozycji ekranu do wzrostu użytkownika lub charakteru spotkania. Dodatkowo, użytkownik może zapisać dwie wysokości, do których statyw powróci jednym kliknięciem.
Najważniejsze cechy:
Avtek TouchScreen Electric Stand V4 to uniwersalne i profesjonalne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują mobilności, ergonomii i wygody w codziennej pracy z monitorem interaktywnym.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 55 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Wysięg (maks.) | 500 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
Wymiary opakowania:
|
| Waga | 31.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |