Asus Zestaw słuchawkowy ROG Delta II Gaming Biały A703
Symbol: 90YH04C0-BHUA10
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1569.64
Cena: 1569.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH04C0-BHUA10
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1569.64
Cena: 1569.64
ROG Delta II Gaming Headset
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy oferujący trzy tryby połączeń, technologię ROG SpeedNova, przetworniki z powlekaną tytanem membraną 50 mm, doskonałą barwę dźwięku bezprzewodowego, superszerokopasmowy mikrofon typu boom 10 mm, technologię DualFlow Audio, czas pracy baterii do 110 godzin, lekką konstrukcję o wadze 315 g, a także oświetlenie ASUS Aura Sync RGB
*Z wyłączonym oświetleniem RGB
Rewolucyjne rozwiązanie Immersja w rozgrywce
ROG Delta II oferuje trzy tryby połączeń i jest gotowy do gamingowej rywalizacji dzięki połączeniu 2,4 GHz o ultraniskim poziomie opóźnień. Słuchawki są wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki z membraną pokrytą tytanem, które zapewniają wiernie odwzorowany i dobrze wyważony dźwięk wzbogacający wrażenia podczas grania i nie tylko. Podczas gier zespołowych 10-milimetrowy superszerokopasmowy mikrofon typu boom gwarantuje, że słychać Cię wyraźnie nawet w trakcie najbardziej intensywnych walk. Ponadto technologia DualFlow Audio umożliwia słuchanie muzyki z dwóch podłączonych źródeł sygnału jednocześnie i odbieranie połączeń z telefonu komórkowego, naciskając po prostu przycisk na muszli, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego momentu.
50 mm Powłoka tytanowa Sterownik membranowy
Przetworniki 50-milimetrowe z membraną pokrytą tytanem zapewniają wyraźne i bogate w detale tony wysokie oraz redukują zniekształcenia, dostarczając wyjątkowo realistyczny dźwięk.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth 2,4 GHz |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-A |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Kolor | Biały |
| Waga | 318 g |
| Oznaczenia | |