Asus Zestaw ZenWiFi XT8 AX6600 2-pack czarny
Symbol: ZenWiFi XT8 BLACK 2pk
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1719.37
Cena: 1719.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZenWiFi XT8 BLACK 2pk
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1719.37
Cena: 1719.37
System ZenWiFi ASUS AX6600 - zestaw 2szt.
System ZenWiFi AX składa się z pary routerów ASUS AX6600 WiFi 6, które wykorzystują wyjątkowe technologie zapewniające Ci superszybkie, niezawodne i bezpieczne połączenia Wi-Fi zarówno wewnątrz Twojego domu, jak i na zewnątrz!
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AX6600 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Max. prędkość pobierania | 4804 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 4804 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b 802.11g 802.11n 802.11a 802.11ac 802.11ax IPv6 IPv4 |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 Windows 10 Windows 7 Mac OS |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 716 g |
| Wymiary |
160 x 75 x 161.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |