Asus Słuchawki bezprzewodowe ROG Cetra Open Wireless Gaming Earbuds
Symbol: 90YH0450-BTUA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1058.99
Cena: 1058.99
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH0450-BTUA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1058.99
Cena: 1058.99
Słuchawki gamingowe ROG Cetra Open Wireless
Słuchawki gamingowe ROG Cetra Open Wireless z łącznością bezprzewodową w dwóch trybach: Bluetooth oraz ultraszybkim ROG SpeedNova 2,4 GHz o bardzo niskich opóźnieniach. Wyposażone w ładowanie przelotowe USB-C (one-way passthrough), przetworniki 14,2 mm Diamond-Like Carbon, konstrukcję open-ear, odpinany pasek na szyję oraz cztery mikrofony z redukcją szumów AI.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz Bluetooth |
| Bluetooth | 6.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 64 h |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 116 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
Kombatybilne platformy:
|
| Oznaczenia | |