Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem
Symbol: 90YH028G-B1UA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 302.19
Cena: 302.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YH028G-B1UA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 302.19
Cena: 302.19
TUF Gaming H3 to słuchawki do gier na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch, posiadające lekką konstrukcję, szybko schładzające się nauszniki i pałąk ze stali nierdzewnej zapewniający doskonałe wrażenia w grach.
Kluczowe cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm combo minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor | Szary Czarny |
| Waga | 294 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |