Asus Router 4G-AC86U LTE 4G 4LAN 1USB 1SIM
Symbol: 4G-AC86U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1017.68
Cena: 1017.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4G-AC86U
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1017.68
Cena: 1017.68
Dwuzakresowy router z modemem ASUS AC2600 LTE
| Informacje o produkcie | |
| Model |
4G-AC86U |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS (WCDMA) HSPA+ LTE |
| Sieć UMTS | 2100 MHz 1800 MHz 900 MHz 850 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz (1) 2300 MHz (40) 700 MHz (28) 2600 MHz (38) 800 MHz (20) 850 MHz (5) 900 MHz (8) 1800 MHz (3) 2500 MHz (7) |
| Max. prędkość pobierania | 600 Mbit/s |
| Max. prędkość wysyłania | 150 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac 802.11n 802.11a 802.11b 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz 2,4 GHz |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana Wewnętrzna |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) 1 x USB 2.0 4 x 10/100/1000Base-T RJ45 ports |
| Karta SIM | Standard |
| Oprogramowanie |
APLIKACJA ASUS Router |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 797 g |
| Oznaczenia | |