Asus Projektor ZenBeam E2 300L/6000mAh/HDMI/MHL
Symbol: 90LJ00H3-B01170
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1409.34
Cena: 1409.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90LJ00H3-B01170
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1409.34
Cena: 1409.34
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ZenBeam E2 |
| Projekcja | Krótkoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | LED |
| Rozdzielczość | 854 x 480 (WVGA) |
| Jasność | 300 ANSI Lumenów |
| Kontrast statyczny | 400:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 1,30:1 |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Trwałość źródła światła | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x MHL-HDMI 1 x USB 2.0 |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Różowe złoto |
| Wymiary |
110 x 39.5 x 107 mm |
| Waga | 410 g |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |