Asus Notebook ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 - i5-13420H/16GB/512GB/15.6 FHD/NoOS/3YRS
Symbol: P1503CVA-S71231
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2109.50
Cena: 2109.50
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P1503CVA-S71231
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2109.50
Cena: 2109.50
ASUS ExpertBook P1
Zwiększ swoją wydajność, gdziekolwiek jesteś
Kompaktowy i elegancki ASUS ExpertBook P1 waży zaledwie 1,6 kg, oferując oszałamiające nowe wzornictwo i wyjątkową wydajność. Z tym laptopem znacznie zwiększysz swoją produktywność, korzystając z najnowszego narzędzia ASUS AI ExpertMeet tool. Zaprojektowano go pod kątem zapewnienia doskonałej wydajności i jest maksymalnie wyposażony w 13. generacji procesor Intel Core i5-13420H i pamięć masową 512 GB z obsługą konfiguracji 2 dysków SSD, co zapewnia większą niezawodność danych i szybszą pracę. Ponadto ASUS ExpertBook P1 został zaprojektowany pod kątem zapewnienia ochrony Twojej prywatności i danych biznesowych. Oferuje wbudowany czytnik linii papilarnych i zintegrowany układ TPM 2.06, dzięki czemu stanie się Twoim niezawodnym, godnym zaufania towarzyszem podróży, gotowym do wykonania każdego zadania na czas.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ExpertBook P1 (P1503) |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Moc procesora | 45 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-13420H |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax LAN 10/100/1000 Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.0 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 50 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Liczba komór | 3-komorowa |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.5 mm |
| Głębokość | 232.2 mm |
| Waga | 1.65 kg |
| Informacje o gwarancji |
3-letnia gwarancja na baterię |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |