Asus Monitor MB169CK 15.6 IPS USB-C FHD mHDMI
Symbol: MB169CK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 518.27
Cena: 518.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB169CK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 518.27
Cena: 518.27
ASUS ZenScreen MB169CK przenośny monitor USB 16 cali (obszar widoczny 15,6 cala), Full HD, IPS, dwa złącza USB typu C, funkcja Flicker Free, filtr światła niebieskiego, powierzchnia antyodblaskowa, podpórka 360°.
Elegancki i przenośny design
ASUS ZenScreen jest idealny do życia w podróży. Ten elegancki, przenośny wyświetlacz jest lekki i ma smukły profil, więc z łatwością mieści się w każdej torbie podróżnej i jest gotowy do pracy, zawsze i wszędzie.
Wystarczy jeden kabel
MB169CK oferuje bogate możliwości połączeń dzięki dwóm portom USB-C i mini-HDMI. Wystarczy jeden kabel USB-C, aby zduplikować lub rozszerzyć ekran laptopa. USB-C obsługuje zarówno zasilanie, jak i transmisję sygnału wideo, więc wystarczy podłączyć i grać, gdy nadejdzie czas na zwiększenie wydajności pracy.
Zaprojektowany z myślą o wszechstronności
360-stopniowa odłączana podpórka umożliwia łatwe przykręcenie do tylnego gniazda statywu, umożliwiając łatwą regulację nachylenia w trybie pionowym lub poziomym. Dzięki podpórce 360° możesz z łatwością umieścić ją na blacie stołu.
Rozszerz swoją przestrzeń roboczą
Panel IPS FHD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiającą jakość obrazu i kąty widzenia 178°, dzięki czemu uzyskasz doskonałe kolory i kontrast nawet podczas oglądania ekranu z pozycji niecentralnej.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ASUS ZenScreen MB169CK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 mm |
| Plamka matrycy | 0.179 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack 1 x mini HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star TUV |
| Pobór mocy | 7.64 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 226 mm |
| Szerokość | 360 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 0.78 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |