Asus Monitor 27 cali VG27UQEL5A TUF IPS 4K HDMI USB DP
Symbol: VG27UQEL5A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1084.27
Cena: 1084.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VG27UQEL5A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1084.27
Cena: 1084.27
VG27UQEL5A
TUF Gaming VG27UQEL5A to 27-calowy monitor 4K, który oferuje pięć zaawansowanych usprawnień dla graczy na najwyższym poziomie. Zanurz się w rozgrywce dzięki trybowi dual, który pozwala monitorowi łatwo przełączać się za pomocą skrótu klawiszowego na tryb 1080p z odświeżaniem 310 Hz, zapewniający wydajność gotową do e-sportu i błyskawiczny czas reakcji 0,3 ms. Monitor jest również kompatybilny z technologiami AMD FreeSync i NVIDIA G-SYNC, co gwarantuje niezwykle płynną rozgrywkę. Dzięki ulepszonej jakości kolorów, zaktualizowanemu Gaming AI oraz łatwej obsłudze za pomocą DisplayWidget Center, ten monitor pozwala utrzymać przewagę nad konkurencją.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
VG27UQEL5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.155 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 80 Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 380 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 125 mm |
| Certyfikaty | AMD FreeSync G-SYNC TUV FSC Mix |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 547 mm |
| Szerokość | 615 mm |
| Głębokość | 60 mm |
| Głębokość z podstawą | 214 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |