Asus Monitor 27 cali PA278QGV PrArt IPS QHD HDMI USB DP
Symbol: PA278QGV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1236.64
Cena: 1236.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA278QGV
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1236.64
Cena: 1236.64
PA278QGV
ProArt Display PA278QGV to 27-calowy monitor IPS o rozdzielczości QHD, stworzony z myślą o profesjonalistach kreatywnych. Jako model drugiej generacji PA278QV oferuje ulepszoną wydajność z pokryciem 95% gamy kolorów DCI-P3, fabryczną kalibracją do Delta E < 2 oraz certyfikatem Calman Verified, zapewniającym doskonałą dokładność kolorów. Monitor posiada odświeżanie 120 Hz z technologią VRR, gwarantującą niezwykle płynny obraz, oraz wprowadza nową temperaturę barwową M Model dla spójnych kolorów P3 na MacBookach. Dzięki złączom DisplayPort, HDMI oraz wbudowanemu hubowi USB zapewnia płynne i wygodne połączenie ze wszystkimi urządzeniami potrzebnymi w pracy kreatywnej.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
PA278QGV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Jasność HDR | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 185 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x DisplayPort 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | Calman Verified FSC Mix TUV Energy Star TCO EPEAT |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny Czarny |
| Wysokość | 362.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 536.1 mm |
| Szerokość | 612.2 mm |
| Głębokość | 46.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 190.4 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Waga z podstawą | 6.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |