Asus Monitor 27 cali MB27ACF ZEN SC IPS QHD100Hz USB-C HDMI
Symbol: MB27ACF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1866.79
Cena: 1866.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB27ACF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1866.79
Cena: 1866.79
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ZenScreen MB27ACF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.233 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 180 mm |
| Certyfikaty | TUV FSC Mix Energy Star |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 387 mm |
| Wysokość z podstawą | 756 mm |
| Szerokość | 611 mm |
| Głębokość | 29 mm |
| Głębokość z podstawą | 301 mm |
| Waga | 2.98 kg |
| Waga z podstawą | 4.81 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |