Asus Monitor 24 cale VG249Q5A IPS FHD HDMI USB DP 200Hz
Symbol: VG249Q5A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 507.55
Cena: 507.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VG249Q5A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 507.55
Cena: 507.55
Seria TUF Gaming 5 - monitor gamingowy VG249Q5A - 23,8-calowy panel Fast IPS Full HD, 200 Hz, 0,3 ms, kompatybilny z G-SYNC, AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, 99% sRGB, DisplayWidget Center, Gaming AI
TUF Gaming VG249Q5A
TUF Gaming VG249Q5A to 23,8-calowy monitor Full HD, który oferuje pięć zaawansowanych ulepszeń dla najwyższej klasy gamingu. Wyposażony w błyskawiczne odświeżanie 200 Hz oraz czas reakcji 0,3 ms, a także obsługę AMD FreeSync Premium i kompatybilność z NVIDIA G-SYNC, zapewnia wyjątkowo płynną rozgrywkę. Dzięki ulepszonemu odwzorowaniu kolorów, zaktualizowanej technologii Gaming AI oraz intuicyjnej obsłudze przez DisplayWidget Center, monitor ten pozwala Ci zawsze wyprzedzać konkurencję.
WYJĄTKOWE WRAŻENIA GAMINGOWE
Panel Fast IPS oferuje szybki czas reakcji, niezwykle płynną rozgrywkę oraz wyrazisty obraz w rozdzielczości 1920 × 1080, przenosząc Twoje doświadczenia z gry na wyższy poziom.
NIEPOWSTRZYMANA WYDAJNOŚĆ W GRACH
Imponująca częstotliwość odświeżania 200 Hz oraz minimalny czas reakcji GTG 0,3 ms sprawiają, że VG249Q5A zapewnia błyskawiczną rozgrywkę z wyjątkowo płynnym, pozbawionym opóźnień obrazem.
GRAJ BEZ OGRANICZEŃ
Obsługa technologii NVIDIA G-SYNC oraz AMD FreeSync Premium gwarantuje płynny obraz bez rozrywania klatek. Dodatkowo technologia ASUS ELMB Sync eliminuje efekt smużenia podczas grania przy wysokiej liczbie klatek na sekundę.
ŻYWE KOLORY, LEPSZA ROZGRYWKA
Pokrycie 99% przestrzeni barw sRGB pozwala VG249Q5A prezentować intensywne kolory i głębszy kontrast, zapewniając niezwykle immersyjne wrażenia wizualne.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
TUF Gaming VG249Q5A |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 200 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 240 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 200 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | G-SYNC TUV FSC Mix AMD FreeSync |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 32.3 cm |
| Wysokość z podstawą | 39.4 cm |
| Szerokość | 54.1 cm |
| Głębokość | 5.8 cm |
| Głębokość z podstawą | 17.4 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| Waga z podstawą | 3.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |