Asus Monitor 16 cali PA16USV 4K IPS HDMI USB-C
Symbol: PA16USV
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3943.58
Cena: 3943.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA16USV
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3943.58
Cena: 3943.58
Monitor profesjonalny ASUS ProArt PA16USV - 15,6 cala, 4K UHD (3840 x 2160), IPS, HDR-10, 100% sRGB / Rec.709, E2, Calman Verified, 12G-SDI, HDMI, USB-C, kartonowy system wielokrotnego użytku jako osłona monitora, Ekologiczny zrównoważony rozwój
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PA16USV |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.62 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.21 mm |
| Plamka matrycy | 0.089 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1 1 x USB 3.0 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV FSC Mix EPEAT Energy Star |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 15 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 224.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 242.5 mm |
| Szerokość | 357.4 mm |
| Głębokość | 26.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 109.3 mm |
| Waga | 1.3 kg |
| Waga z podstawą | 1.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |