Asus Monitor 15.6 cala MB165B 0.78 kg USB 3.0
Symbol: MB165B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 619.52
Cena: 619.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MB165B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 619.52
Cena: 619.52
ZenScreen MB165B
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ZenScreen MB165B |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 193.54 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.23 mm |
| Plamka matrycy | 0.252 mm |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 (HD) |
| Czas reakcji | 10 ms |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 90 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 65 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 7 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 225.64 mm |
| Szerokość | 360.1 mm |
| Głębokość | 11.8 mm |
| Klasa energetyczna | B |
| Waga | 0.78 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |