Asus Komputer ExpertCenter P500 SFF P500SV-13420H030X i5-13420H 16GB/512GB/W11Pro
Symbol: P500SV-13420H030X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2419.00
Cena: 2419.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P500SV-13420H030X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2419.00
Cena: 2419.00
Wyjątkowa wartość i wydajność dla firm
ExpertCenter P500 SFF łączy wysoką wydajność, bezpieczeństwo klasy biznesowej oraz funkcje usług klasy komercyjnej w kompaktowej i eleganckiej obudowie, zapewniając użytkownikom biznesowym niezależnie od wielkości firmy - elastyczne i uporządkowane miejsce pracy. Zaprojektowany, by wytrzymać trudne warunki i spełniać amerykańskie normy wojskowe MIL-STD-810H, komputer ten posiada obudowę beznarzędziową i umożliwiającą rozbudowę, co gwarantuje długotrwałą niezawodność i wygodną modernizację dla profesjonalistów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ExpertCenter P500 SFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-13420H |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 309 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 5.06 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |