Asus Komputer ExpertCenter D5 D500ME-713700280X - i7-13700 vPro/16GB/512GB/DVD-RW/W11 PRO
Symbol: D500ME-713700280X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2955.71
Cena: 2955.71
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D500ME-713700280X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2955.71
Cena: 2955.71
Komputer ExpertCenter D5 Mini TowerD500ME
Wyjątkowa jakość dla małych firm
ASUS ExpertCenter D5 Mini Tower charakteryzuje się wydajną, niezawodną i rozszerzalną wydajnością, stworzoną specjalnie dla wyjątkowych potrzeb małych firm, podczas gdy jego kompaktowa, nowoczesna i wszechstronna konstrukcja mieści różne przestrzenie robocze i scenariusze użytkowania. Ponadto, dzięki naszym uproszczonym usługom wsparcia dla małych firm, możesz cieszyć się krótszym czasem przestoju i niższym kosztem posiadania.
Moc do zrobienia więcej
Konstrukcja łatwa do rozbudowy
Zbudowany, by przetrwać
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ExpertCenter D5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 24 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Inter CoreT i7-13700 Processor 2.1 GHz (30M Cache, up to 5.2GHz, 16 cores) |
| Intel vPro | Enterprise Essentials |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth |
| Karta dźwiękowa |
High Definition 7.1 Channel Audio |
| Napęd optyczny | DVD |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.1 Type-A 2 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 2 x PS/2 Combo Klawiatura/Mysz 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 4.0 x 16 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 330 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Mini Tower |
| Wysokość | 355 mm |
| Szerokość | 162 mm |
| Głębokość | 291.4 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |