Asus Komputer D701SER-514500221X i5-14500 16GB/512GB/W11 PRO
Symbol: D701SER-514500221X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3070.17
Cena: 3070.17
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D701SER-514500221X
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3070.17
Cena: 3070.17
ASUS ExpertCenter D7 SFF (D701SER)
Wydajny, z możliwością rozbudowy i zawsze niezawodny
Komputer desktopowy ASUS ExpertCenter D7 SFF z opartym na sztucznej inteligencji rozwiązaniem Microsoft Copilot oferuje połączenie wysokiej wydajności, zabezpieczeń klasy korporacyjnej oraz funkcji zarządzania w ultrakompaktowej, eleganckiej obudowie, zapewniając użytkownikom biznesowym elastyczną i doskonale zorganizowaną przestrzeń roboczą. Urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem wysokiej wytrzymałości ze spełnieniem kryteriów amerykańskiego standardu MIL-STD-810H stosowanego przez armię USA1. Oferuje obudowę z możliwością rozszerzenia systemu, zapewniając długotrwałą niezawodność i wygodne możliwości wymiany komponentów dla użytkowników profesjonalnych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ASUS ExpertCenter D701SER |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14500 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 5 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Line-in) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 309 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |