Asus Komputer All-in-One ExpertCenter PM640KA-BPC154X - Ryzen AI 5 330/16GB/1TB/23,8" FHD/Win 11 PRO/3YRS; Copilot+PC
Symbol: PM640KA-BPC154X
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5353.09
Cena: 5353.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PM640KA-BPC154X
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5353.09
Cena: 5353.09
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ExpertCenter PM640KA-BPC154X |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Moc procesora | 28 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen AI 5 330 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon 820M |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 1 x USB 2.0 Type-A 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Height Adjustable Stand (HP, Dell, Acer, Asus) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Wysokość | 551 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 26.6 mm |
| Waga | 9 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |