Asus Komputer All-in-One ExpertCenter P440VAK-BPCH21X - Core 5 210H/16GB/512GB/23,8" FHD/Win 11 PRO/3YRS
Symbol: P440VAK-BPCH21X
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4489.52
Cena: 4489.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P440VAK-BPCH21X
Dostępność: 30 szt.
Cena: 4489.52
Cena: 4489.52
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ExpertCenter P440VAK-BPCH21X |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Jasność: 250nits |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Moc procesora | 45 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 210H |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Basic Stand (Dell, Asus, Acer, Fujitsu) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 416 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 21 mm |
| Waga | 6.9 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata OnSite |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Oznaczenia | |