Asus Klawiatura TUF Gaiming K1 RGB lighting/USB/black
Symbol: 90MP01X0-BKUA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 302.19
Cena: 302.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90MP01X0-BKUA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 302.19
Cena: 302.19
Klawiatura ASUS TUF Gaming K1 RGB z dedykowanym pokrętłem głośności, odpornością na zalanie, bocznym paskiem świetlnym i Armoury Crate
| Informacje o produkcie | |
| Model |
TUF Gaming K1 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
451 x 155 x 36 mm |
| Waga | 810 g |
| Oznaczenia | |