Asus Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti PROART OC GDDR7 256bit HDMI/2DP/USB-C
Symbol: PROART-RTX5070TI-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5493.13
Cena: 5493.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PROART-RTX5070TI-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5493.13
Cena: 5493.13
Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti PROART OC GDDR7 256bit HDMI/2DP/USB-C
Wizjonerska. Wszechstronna. Ponadczasowa.
ProArt GeForce RTX 5070 Ti łączy kompaktową konstrukcję o grubości 2,5 z wydajnym systemem chłodzenia - trzema wentylatorami Axial-tech, komorą parową oraz termopadem zmiennofazowym GPU - aby zapewnić moc serii GeForce RTX 50 zarówno w pełnowymiarowych obudowach, jak i w kompaktowych zestawach SFF. Port USB Type-C zwiększa wszechstronność w profesjonalnych zastosowaniach twórczych, a drewnopodobne wykończenie oraz subtelne podświetlenie logo Aura nadają karcie elegancki, dopracowany wygląd.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PROART-RTX5070TI-O16G |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2610 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2588 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x USB-C |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 126 x 304 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |