Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti Prime OC 16GB GDDR7 128BIT 3DP/HDMI
Symbol: PRIME-RTX5060TI-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3191.24
Cena: 3191.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PRIME-RTX5060TI-O16G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3191.24
Cena: 3191.24
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5060 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2647 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2617 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 4608 |
| Wydajność AI (TOPs) | 772 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 120 x 304 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |