Asus Karta graficzna Dual Radeon RX 9060 8GB GDDR6 HDMI/2DP
Symbol: DUAL-RX9060-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1543.32
Cena: 1543.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUAL-RX9060-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1543.32
Cena: 1543.32
Karta graficzna Dual Radeon RX 9060 8GB GDDR6 HDMI/2DP
Podwójne wentylatory, idealne dopasowanie
ASUS Dual Radeon RX 9060 łączy wydajność chłodzenia na wysokim poziomie z szeroką kompatybilnością. Zastosowano w niej zaawansowane rozwiązania termiczne znane z flagowych kart graficznych - w tym dwa wentylatory Axial-tech, które optymalizują przepływ powietrza przez radiator. Karta została zaprojektowana w kompaktowym formacie 2,5 gniazda, oferując więcej mocy przy mniejszej ilości miejsca. Te ulepszenia sprawiają, że ASUS Dual to idealny wybór dla graczy, którzy oczekują topowej wydajności graficznej w niewielkiej obudowie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DUAL-RX9060-8G |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2400 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2990 MHz |
| Taktowanie pamięci | 18 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
49 x 120 x 202 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |