Apple Watch SE GPS, koperta 40 mm z aluminium w kolorze srebrnym z paskiem sportowy w kolorze denim - rozmiar S/M
Symbol: MXEC3ET/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 982.16
Cena: 982.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MXEC3ET/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 982.16
Cena: 982.16
Apple Watch SE
Okazja do zakochania. Z wielu powodów.
Motywujące wskaźniki fitnessowe. Innowacyjne funkcje zdrowotne i bezpieczeństwa. Nowe kolory pasków. Po brzegi świetnych funkcji i dobra cena - cały Apple Watch SE.
| Informacje o produkcie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS watchOS 11 |
| Typ matrycy | OLED LTPO Retina |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Procesor |
|
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk |
Wbudowany głośnik i mikrofon |
| Funkcje |
|
| Bateria |
|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 18 h |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Koperta | 40 mm |
| Pasuje do |
Apple Watch SE wymaga iPhonea Xs lub nowszego, w tym iPhonea SE (2. generacji lub nowszego), z systemem iOS 18 lub nowszym |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Denim Srebrny |
| Wymiary |
40 x 34 x 10,7 mm |
| Waga | 26.4 g |
| Pozostałe parametry |
Podane wymiary i waga dotyczą koperty |
| Oznaczenia | |