Apple Studio Display - Nano Glass - Uchwyt mocujący VESA. Bez podstawki
Symbol: MFF24RC/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8268.87
Cena: 8268.87
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MFF24RC/A
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8268.87
Cena: 8268.87
Studio Display
Zgodność
Zobacz, co możesz zdziałać.
Monitor Studio Display to wielkie, piękne okno szeroko otwarte na nowe światy. Oczarowuje oczy od pierwszego włączenia. Na początku swoją smukłą obudową i ekranem sięgającym samych krawędzi. A po chwili fenomenalnymi funkcjami, które sprawiają, że wszystko, co robisz, ożywa bogactwem kolorów i zachwycających detali.
Kamera i mikrofony.
Aż miło popatrzeć.
I posłuchać.
Studio Display wyposażono w kamerę Center Stage 12 MP o ulepszonej jakości obrazu, która doskonale działa przy słabym oświetleniu. Potrafi utrzymać Cię idealnie w centrum kadru podczas wideorozmowy, nawet jeśli jesteś w ruchu lub więcej osób pojawia się obok Ciebie. Funkcja Widok blatu pokaże na ekranie jednocześnie Twoje biurko z góry i Ciebie. A Światło krawędziowe oświetli Twoją twarz, tworząc na brzegach wyświetlacza wirtualną lampę pierścieniową. Wszystkie te udogodnienia świetnie spiszą się w Twoich ulubionych apkach do wideokonferencji.
Usłyszą Ciebie. I tylko Ciebie.
Układ trzech mikrofonów klasy studyjnej sprawia, że brzmisz głośno i wyraźnie w nagraniach i podczas wideorozmów. A dzięki technologii kierunkowego kształtowania wiązki akustycznej wszyscy słuchają Ciebie, a nie otoczenia.
Otacza
dźwiękiem.
Ulepszony system sześciu głośników z czterema przetwornikami niskotonowymi w technologii force-cancelling zapewnia o 30% głębszy bas. A z dwóch wysokiej klasy głośników wysokotonowych dobiegają precyzyjne tony średnie i czysta góra. Buduje to szczegółową scenę stereo w najlepszym systemie głośników hi-fi stworzonym dla Maca.
Dźwięk przestrzenny ogarnia Cię z każdej strony, a Ty czujesz się jak w sali kinowej. Albo koncertowej. Bo gdy słuchasz muzyki lub oglądasz filmy w standardzie Dolby Atmos, system sześciu głośników tworzy wokół Ciebie wyrafinowaną kinową scenę akustyczną.
Supermoce
w Twojej pracowni.
Monitor Studio Display ma dwa porty Thunderbolt 5. Jeden z nich umożliwi Ci podłączenie i ładowanie Maca, a drugi zasilanie superszybkich akcesoriów lub kaskadowe podpięcie dodatkowych wyświetlaczy. Dzięki dwóm portom USBC podłączysz też dyski zewnętrzne i naładujesz iPhonea.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
Studio Display |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | Retina |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 5120 x 2880 |
| Jasność | 600 nits |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) 2 x Thunderbolt 5 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 23 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 362 mm |
| Szerokość | 623 mm |
| Głębokość | 31 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Pozostałe parametry |
Studio Display jest zgodny z następującymi modelami Maców z czipami Apple i systemem macOS Tahoe 26.3.1 lub nowszym:
Studio Display jest zgodny z następującymi modelami iPadów z systemem iPadOS 26.3.1 lub nowszym:
|
| Oznaczenia | |