Anker Słuchawki nauszne Soundcore Q11i ciemny szary
Symbol: A3005GA1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 221.54
Cena: 221.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A3005GA1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 221.54
Cena: 221.54
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 h |
| Kolor | Szary |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |