Anker Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Liberty 4 PRO Bluetooth zielone
Symbol: A3954G61
Dostępność: 0 szt.
Cena: 684.31
Cena: 684.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A3954G61
Dostępność: 0 szt.
Cena: 684.31
Cena: 684.31
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Redukcja szumów Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 15.3 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 14 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 40 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy z etui | 40 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Kolor | Zielony |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |