Anker Słuchawki bezprzewodowe Soundcore C40i Bluetooth czarne
Symbol: A3331GZ1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 511.24
Cena: 511.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A3331GZ1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 511.24
Cena: 511.24
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 5.4 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 22 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy z etui | 21 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |