Anker Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth R60i NC czarne
Symbol: D1202G11
Dostępność: 0 szt.
Cena: 221.54
Cena: 221.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D1202G11
Dostępność: 0 szt.
Cena: 221.54
Cena: 221.54
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth R60i NC czarne
Adaptacyjna redukcja hałasu w czasie rzeczywistym
Redukuje hałas nawet o 52 dB, automatycznie dostosowując się do otoczenia, aby zapewnić słuchanie bez rozpraszania.
Bogaty i zbalansowany dźwięk
Duże, 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne oferują głęboki bas, wyraźne tony średnie i czyste wysokie częstotliwości, gwarantując przyjemne wrażenia dźwiękowe.
Wyraźne połączenia głosowe
Sześć mikrofonów z redukcją szumów AI zapewnia czystą i naturalną jakość rozmów, nawet w hałaśliwym otoczeniu.
Długi czas pracy baterii
Do 50 godzin odtwarzania z etui ładującym, dzięki czemu słuchawki działają przez cały dzień.
Stworzone do codziennego użytku
Odporność na wodę i kurz na poziomie IP55 sprawia, że słuchawki idealnie nadają się do treningów i aktywności na świeżym powietrzu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 6.1 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Aktywna redukcja szumów (ANC) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Pojemność baterii | 60 mAh |
| Pojemność baterii etui | 800 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Czas pracy z etui | 50 h |
| Klasa szczelności | IP55 |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |