Anker Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth C50i białe
Symbol: D1101G21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 340.44
Cena: 340.44
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D1101G21
Dostępność: 0 szt.
Cena: 340.44
Cena: 340.44
Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth C50i białe
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Bluetooth | 6.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Czas rozmów (maks.) | 4.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 h |
| Czas pracy z etui | 28 h |
| Czas ładowania | 1.5 h |
| Klasa szczelności | IP55 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 44.5 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |