AeroCool Obudowa Volcan Czarna Mid Tower RGB
Symbol: AEROPGSVOLCAN-G-BK-V1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 222.43
Cena: 222.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AEROPGSVOLCAN-G-BK-V1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 222.43
Cena: 222.43
Volcan
Volcan to wszechstronna obudowa typu mid-tower o intensywnym gamingowym wyglądzie, mieszcząca płyty główne ATX, micro ATX i mini-ITX, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy komputerów PC. Wyposażona w wszechstronne opcje chłodzenia, w tym cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory FRGB i obsługę chłodzenia cieczą 360 mm, ta obudowa zapewnia doskonałe opcje termiczne, oferując jednocześnie obsługę procesora graficznego 345 mm i atrakcyjną wizualnie konfigurację.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm FRGB (przód) 1 x 120 mm FRGB (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (bok) 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) 1 x 120 mm (przód) 1 x 240 mm (przód) 1 x 360 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 1 x słuchawki 1 x USB 3.0 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 345 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 158 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
200 x 448.5 x 405 mm |
| Oznaczenia | |