AeroCool Obudowa Designer Czarna Mid Tower RGB v1
Symbol: AEROPGSDESIGNER-G-BK-V1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 234.73
Cena: 234.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AEROPGSDESIGNER-G-BK-V1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 234.73
Cena: 234.73
Designer
Designer to wszechstronna i minimalistyczna obudowa mid tower dla entuzjastów komputerów PC, obsługująca płyty główne ATX, micro ATX i mini-ITX, dzięki czemu nadaje się do szerokiej gamy konfiguracji. Jest wyposażona w zaawansowane opcje chłodzenia, w tym cztery fabrycznie zainstalowane wentylatory RGB i 360-milimetrowe chłodzenie cieczą, zapewniające wydajne zarządzanie ciepłem. Dzięki dużej przestrzeni na procesor graficzny i procesor, elastycznym opcjom przechowywania i wygodnym portom I/O, Designer oferuje idealne połączenie funkcjonalności, łatwości montażu i nowoczesnej estetyki.
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Mini ITX Micro ATX ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm FRGB (tył) 3 x 120 mm FRGB (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) 1 x 120 mm (tył) 1 x 240 mm (przód) 1 x 120 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x mikrofon |
| Maksymalna długość karty graficznej | 345 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 158 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
195 x 448.5 x 399 mm |
| Oznaczenia | |