Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6400 32GB (2x16) CL32 RGB biała
Symbol: AX5U6400C3216G-DTLABRWH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2908.35
Cena: 2908.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AX5U6400C3216G-DTLABRWH
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2908.35
Cena: 2908.35
Pamięć LANCER BLADE RGB DDR5
LANCER BLADE RGB wykorzystuje niskoprofilową konstrukcję radiatora, co eliminuje konieczność uwzględniania wysokości przy montażu radiatora i sprawia, że produkt nadaje się do montażu w małych obudowach. Radiator ozdobiono prostymi geometrycznymi liniami, które zapewniają uniwersalny wygląd w połączeniu z różnymi typami obudów. LANCER BLADE RGB przeszedł rygorystyczne procedury selekcji komponentów i kontroli, a także przeszedł testy niezawodności i kompatybilności. Jest mocny i trwały, oferując najwyższą jakość! Użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania RGB dostarczanego przez głównych producentów płyt głównych lub oprogramowania XPG PRIME do tworzenia efektów świetlnych, aby swobodnie sterować efektami RGB i łączyć wszystkie obsługiwane produkty w celu uzyskania spersonalizowanego pokazu świetlnego. LANCER BLADE RGB obsługuje AMD EXPO i jest kompatybilny z najnowszą platformą AMD. Obsługuje także podkręcanie Intel XMP 3.0, zapewniając graczom doskonałą wydajność podkręcania.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL32 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
7,86 x 40 x 133,35 mm |
| Waga | 82.22 g |
| Oznaczenia | |