Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 32GB 2x16GB CL48 RGB
Symbol: AX5U6000C4816G-DTLABRBK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2311.75
Cena: 2311.75
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AX5U6000C4816G-DTLABRBK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2311.75
Cena: 2311.75
Pamięć LANCER BLADE RGB DDR5
W LANCER BLADE RGB zastosowano niskoprofilową konstrukcję radiatora, dzięki czemu wyeliminowano konieczność montażu radiatora na wysokości, co sprawia, że produkt nadaje się do montażu w małych obudowach. Radiator zdobią proste geometryczne linie, które idealnie pasują do różnych typów obudów. LANCER BLADE RGB przeszedł rygorystyczne procedury selekcji i kontroli komponentów oraz przeszedł testy niezawodności i kompatybilności. Jest wytrzymały i trwały, oferując najwyższą jakość! Użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania RGB dostarczanego przez głównych producentów płyt głównych lub oprogramowania do efektów świetlnych XPG PRIME, aby swobodnie sterować efektami RGB i łączyć wszystkie obsługiwane produkty w celu dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL48 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
133.35 x 40 x 7.86 mm |
| Waga | 85.52 g |
| Oznaczenia | |