Adata Pamięć XPG Lancer Blade DDR5 6000 32GB (2x16) CL36 czarna
Symbol: AX5U6000C3616G-DTLABBK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2711.25
Cena: 2711.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AX5U6000C3616G-DTLABBK
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2711.25
Cena: 2711.25
XPG Lancer Blade DDR5
Wykonana z wysokiej jakości materiałów
Wysokiej jakości układy scalone i płytki drukowane zapewniają bezkompromisową wydajność oraz stabilne przetaktowywanie, dzięki czemu produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla wymagających graczy i overclockerów.
AMD EXPO
Niezawodność i stabilność dzięki obsłudze AMD EXPO (ang. Extended Profiles for Overclocking) i zgodności z najnowszymi platformami.
Łatwiejsze przetaktowywanie
Obsługa profili Intel XMP 3.0 zapewnia łatwe przetaktowywanie bez konieczności konfigurowania skomplikowanych ustawień systemu BIOS. Nie ma konieczności wielokrotnego dostosowywania i dostrajania parametrów przetaktowywania.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL36 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
7,8 x 33,8 x 133,35 mm |
| Waga | 65.8 g |
| Oznaczenia | |