Adata Dysk SSD Ultimate SU630 1.92 TB 2.5 S3 520/450 MB/s
Symbol: ASU630SS-1T92Q-R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1391.46
Cena: 1391.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ASU630SS-1T92Q-R
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1391.46
Cena: 1391.46
Jeśli chcesz wymienić swój dysk twardy na SSD, poszukaj nie dalej niż ADATA SU630. Dysk SSD jest zbudowany z nowej generacji QLC 3D NAND Flash nowej generacji, aby zaoferować doskonałą wydajność. Posiada on również doskonałe właściwości, takie jak technologia LDPC ECC.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SU630 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 400 TB |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 450 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 40 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 65 K |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 47.5 g |
| Oznaczenia | |