Acer Projektor PL6520 DLP LASER FHD/6000AL/3MLN:1
Symbol: MR.JXH11.001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6162.49
Cena: 6162.49
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MR.JXH11.001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6162.49
Cena: 6162.49
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PL6520 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 6000 ANSI Lumenów |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Obiektyw |
|
| Współczynnik projekcji (min) | 1,20:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 2,04:1 |
| Zoom | 1,7x |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Nie |
| Minimalna przekątna obrazu | 22 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 8 m |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 100 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Trwałość źródła światła | 20000 h |
| Trwałość źródła światła (ECO) | 30000 h |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Opcjonalna |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 Serwisowe 1 x RS-232 (COM) 1 x 3,5 mm minijack 2 x HDMI 1 x RJ-45 LAN |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Pobór mocy | 255 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
337 x 265 x 122,5 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Oznaczenia | |