Acer Notebook Extensa 15 EX215-57-365R i3-1315U 15.6 FHD, 8GB DDR5,512GB SSD, NoOS, srebrny
Symbol: NX.EJAEX.003
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1579.47
Cena: 1579.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NX.EJAEX.003
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1579.47
Cena: 1579.47
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Extensa 15 EX215-57-365R |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie procesora | 1.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
i3-1315U |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 SDRAM |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 53 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 11.5 h |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 237.5 mm |
| Waga | 1.8 kg |
| Akcesoria w zestawie |
Zasilacz |
| Informacje o gwarancji |
2 lata |
| Oznaczenia | |