Acer Monitor przenośny 15,6 cala IPS 16:9 PM161QB1bmiuux HDMI USB-C
Symbol: UM.ZP1EE.101
Dostępność: 0 szt.
Cena: 523.06
Cena: 523.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UM.ZP1EE.101
Dostępność: 0 szt.
Cena: 523.06
Cena: 523.06
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
PM161QB |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15.6'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 85 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Pobór mocy | 6 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 224.9 mm |
| Szerokość | 356.8 mm |
| Głębokość | 10.1 mm |
| Waga | 750 g |
| Oznaczenia | |