Acer Laptop Extensa 15 EX215-24-R41P R3 7320U 15.6 FHD 8GB 512GB NoOS Szary
Symbol: NX.EJ5EX.006
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1526.33
Cena: 1526.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NX.EJ5EX.006
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1526.33
Cena: 1526.33
| Informacje o produkcie | |
| Typ | Laptop |
| Model |
Extensa 15 EX215-24-R41P |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 3 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 3 7320U |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x HDMI |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 48 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 17 h |
| System operacyjny | Brak |
| Kolor | Żelaza |
| Wysokość | 19.19 mm |
| Szerokość | 362.9 mm |
| Głębokość | 237.5 mm |
| Waga | 1.73 kg |
| Oznaczenia | |