Acer Komputer Veriton VX4710GT i5-13400/16GB/512GB/W11P
Symbol: DT.VZVEP.00B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2796.73
Cena: 2796.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DT.VZVEP.00B
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2796.73
Cena: 2796.73
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Veriton VX4710GT |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-13400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW Super Multi |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 4 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RS-232 - COM / Serial Port 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 2 x PCIe x 16 1 x PCIe x 1 |
| Moc zasilacza | 300 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 335 mm |
| Szerokość | 105 mm |
| Głębokość | 335 mm |
| Waga | 8 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |