Acer Komputer All-in-One Veriton 2000 VZ2417G 27 IPS i5-120U/16GB /512GB M2/W11 PRO, gwar 3 lata Onsite
Symbol: DQ.R8LEP.001
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3889.23
Cena: 3889.23
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DQ.R8LEP.001
Dostępność: 30 szt.
Cena: 3889.23
Cena: 3889.23
Ten innowacyjny komputer All-in-One to prawdziwa perełka wśród urządzeń elektronicznych. Jego imponująca przekątna ekranu wynosząca 27 cali zapewnia doskonałą jakość obrazu o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, co pozwala cieszyć się każdym szczegółem prezentowanej treści. Matowa powierzchnia matrycy oraz technologia TFT IPS gwarantują wyjątkową jakość obrazu bez zbędnych refleksów czy zniekształceń.
Warto zaznaczyć, że komputer All-in-One Veriton 2000 VZ2417G został wyposażony w procesor Intel Core 5 o taktowaniu 1.4 GHz, które w trybie Boost może osiągnąć nawet 5 GHz. Dzięki temu urządzenie zapewnia niezwykle płynną pracę oraz szybką reakcję na wszelkie wykonywane zadania. Z 16 GB pamięci RAM oraz dyskiem o pojemności 512 GB M2, z łatwością przechowasz wszystkie swoje pliki, dokumenty czy multimedia.
Jedną z największych zalet tego komputera jest jego funkcjonalność All-in-One, która pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, eliminując konieczność posiadania oddzielnych elementów takich jak monitor czy wieża komputerowa. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancki design oraz ergonomiczne rozwiązania.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Veriton 2000 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Line-in) |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 599.1 mm |
| Szerokość | 613.4 mm |
| Głębokość | 365 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |